Профнепридатні, – Лорак кинулася критикувати український шоу-біз

Одіозна співачка Ані Лорак прокоментувала введення квот для українських пісень в радіоефірі.

За її словами, якість української музики дуже низька, а більшість артистів є "профнепридатними". Про це вона заявила у інтерв’ю виданню "КП в Україні".

"Людей, які роблять якісну конкурентоспроможну музику українською мовою, яку було б не соромно слухати в будь-якій точці світу, не так вже й багато", – переконана вона.

До того ж, співачка обурилася, що часто бачить концерти українських виконавців, про яких вона дуже мало чула.

На нашій сцені з'явилося багато просто профнепридатних, на мій погляд, артистів, що уявляють себе зірками. І публіка приходить їх слухати, адже штучно створений вакуум в потреби "хліба і видовищ" все одно треба чимось заповнювати,
– наголосила Лорак.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 20 березня 2017, 17:27
Шльондра без Батьківщини істерично переживає непопадання в розмір російськомовної квоти ефіру профнепридатними піснями і народним презирством. Плазуй далі перед москалями і їх ефіри критикуй.
Відповісти

, 20 березня 2017, 18:19
лорак повалій кароль лобода полякова- частково бо внеє є конкретнетзавдання і гроші-це люди які завжди нуждалися-саме нуждалися-в грошах і гроші для них ЦЕ ІКОНА і на цьому їх і зловив ФСБ-КОБЗОН і зараз вони роблять політкартинку для русфашистів ЖАЛЬ що ми це терпимо А ВЛАДАДАЄ !!!! їм титули і змогу працювати проти УКРАЇНИ!!!!
Відповісти

, 20 березня 2017, 18:32
І почне з таких істот, як ти!
Відповісти

, 20 березня 2017, 18:42
охіріла, дура? шо ти мелеш, чемодак вокзал рассєя. гнида
Відповісти

, 20 березня 2017, 18:51
на ве ликом и могучем руском языке которым лизал дупу царя негр ПУШКИНи говорил убийца -паталогический ЛЕНИН и ненормальный карлик путин царев кобзон киселев янукович в -ВЕЛИКОЙ ПРОЦВЕТАЮЩЕЙ-россии говорит и работает этим языком еще--- 6млн проституток 2млн зеков по 2млн больных на спид и туберкульоз а алкашей и наркоманов несощитать несощитать И это действительно--МОГУЧИЙ язык -который дан русским как наказание а миру -ЧТОБЫ нежили так как РУССКИЕ
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: