Спроба зґвалтування чи грабіж: у Франківську молода дівчина у темну пору стала жертвою нападника

Близько 20 години 19 березня в Івано-Франківську, на вулиці Береговій, стався напад на молоду дівчину. 

Пов’язане зображення

Як розповіла 21-річна Христина, все сталося дуже швидко, пише Галка.

Одразу після того, як вона вийшла з дому, за нею почав йти невідомий чоловік. Вже через 50 метрів, поблизу найтемнішого відтинку дороги, що біля автотранспортної зупинки “університет нафти і газу”, нападник ззаду схопив її за шию. Франківка почала кричати, за що отримала по обличчі – у неї розбита губа. На крик відгукнувся перехожий – він відштовхнув нападника, а потерпіла в цей момент чимдуж побігла додому. Встигла лише помітити, що нападник був у темному одязі, та майже повністю прикрив обличчя.

Що було далі на вулиці – не знає, лише чула, що почалася бійка.

“Коли його схопив хлопець, котрий прийшов на допомогу, я вирвалася і побачила.. В нього було тільки очі видно – на лиці було хустина в клітинку…Загалом, там просто освітлення треба нормальне зробити, бо вештаються всякі”, – зізнається Христина.

Через шоковий стан, дівчина одразу не викликала поліцію. Однак має намір проінформувати про цей випадок правоохоронців вже сьогодні.

У патрульній поліції повідомили, що повідомлення про бійки в тому районі ввечері в неділю не отримували.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 20 березня 2017, 21:11
Достатньо для кваліфікації замаху на навмисне вбивство! Хустинка в клітинку є і ці вбивчі очі .....
Відповісти

, 20 березня 2017, 23:23
Спроба згвалтування чи грабіж залежить чи дупка файна чи сумочка дорога. Дівчині співчуття звісно якщо справді пережила напад. Герою, який їй допоміг теж похвала.
Відповісти

, 20 березня 2017, 23:16
Хто був пяний? Інші жертви маньяка в хустинці в клітинку схоже не скаржились на залицяння. Хоча звісно можливо це й не вигадки.
Відповісти

, 20 березня 2017, 23:17
А така історія - дві дівчини побились за хлопця в хустинці на обличі?
Відповісти

, 20 березня 2017, 23:18
Не ходіть темними вулицями.
Відповісти

, 21 березня 2017, 9:37
Пацан зіграв "джентельмена" і получив по ї..ку, а ця "налякана" курва маслала аж до самої хати і поліцію не викликала...раптом він там з ножем у животі лижить..ось тобі вдячність!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: