Не альтернатива, а рішення: у Франківську дискутуватимуть про електротранспорт

У вівторок, 4 квітня, в Івано-Франківську відбудеться дискусія, під час якої спікери з Івано-Франківська, Києва і Львова спробують пояснити, чому «Електротранспорт — не альтернатива, а рішення» (так звучить тема зустрічі).

Результат пошуку зображень за запитом "електромашини"

 

Захід проведуть у салоні електромобілів Volt (Галицька, 80а). Початок о 19.00, вхід вільний.

 

Організатори заходу — платформа «Тепле Місто» і салон електрокарів та гібридних автомобілів Volt. Проблематика дискусії відповідає такій програмі «Теплого Міста», як «Стала Мобільність», що має на меті сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення.

Про світові тренди і виклики у сфері енергетики, а також про те, як на них можна/треба відповідати і як їх перетворювати на можливості — для себе індивідуально, для міста чи країни — розкажуть:

 

Денис Лук’яненко — інженер-механік з Івано-Франківська, який самотужки спроектував і сконструював електровелосипед і електрокар, — про ідею створення власного продукту

 

Андрій Худо — підприємець, один із засновників Холдингу Емоцій «!FEST» — із темою «На Майорку і назад: як проїхати на Tesla всю Європу»

 

Андрій Зінченко — керівник освітніх проектів Greencubator, у минулому менеджер групи «Реформа енергетичного сектору» Реанімаційного Пакету Реформ — розкриє тему «Як електромобілі змінять ринки електроенергії»

 

Ігор Попадюк — начальник управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради — розповість про те, як у місцевій владі бачать підтримку розвитку еконапряму в місті.

 

Модеруватиме зустріч Віктор Загреба, голова ГО «Vision Zero», експерт із безпеки дорожнього руху.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 квітня 2017, 10:59
Спробуйте не дискутувати, а обладнайте на кожній заправці та біля супермаркетів по одній - дві точки для електрозаправки, звільніть усі імпортні (нові та вживані) електричні транспортні засоби від усіх податків, ввізних мит та зборів, зробіть безкоштовним паркування у центрі для електрокарів. У мене ще є багато пропозицій, як влада може простимулювати купівлю електрокарів (бо для їзди по місту - це найкращий варіант). А дискутувати - не мішки носити.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: