Наприкінці минулого тижня, майже півсотні прикарпатських правоохоронців повернулися із зони АТО (фото)

Загін прикарпатських правоохоронців повернувся зі службового відрядження із Донеччини, де впродовж двох місяців виконували бойові завдання Центру антитерористичної операції.

 

Прибулі 35 бійців ділилися враженнями з друзями, колегами та з неабиякою радістю обіймали дружин та дітей, яких не бачили два довгих місяці.

8.jpg

7.jpg

6.jpg

- За цей період впродовж лютого і березня наші хлопці чергували на блок постах, розшукували злочинців та виконували завдання Центру антитерористичної операції за що керівництво Донецької поліції знову відзначило нас цінними подарунками, грамотами та подяками, - сказав командир загону Микола Іванишин.

Начальник УПД ГУНП в області Микола Іваницький з приємністю прокоментував приїзд хлопців та зауважив, що: «Зустрічати працівників з відрядження набагато приємніше, ніж проводжати. Коли їдуть – тривога на душі не дивлячись на те, що уже звикли. Зустрічати молодих, здорових, правда втомлених – це справді радість і ми дякуємо їм за мужність, міцний гарт і силу волі».

За добросовісне виконання службових обов’язків, проявлений патріотизм та мужність прибулих працівників нагородили грамотами та подяками відповідно до наказу начальника ГУНП в області полковника поліції Віктора Шкутова, а також, що надзвичайно приємно, кільком із них присвоїли чергові знання.

4.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: