Юні прикарпатські рятувальники дуже вдало виступили на чемпіонаті України із пожежно-прикладного спорту

У Києві завершилися чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях серед дорослих та юнаків 2017 року. Юнацька збірна Івано-Франківщини посіла перше загальнокомандне місце, а доросла – дев’яте.

31 березня у Києві завершилися чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях серед дорослих та юнаків 2017 року.

Під час урочистих заходів з нагоди закриття чемпіонатів України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях серед дорослих та юнаків 2017 року відбулося нагородження переможців та призерів.

Тож, за результатами усіх забігів у загальнокомандному заліку у Всеукраїнських змаганнях з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях серед юнаків, перше місце зайняла збірна команда Івано-Франківської області, на другому опинилася команда Вінницької області, третє місце зайняла команда Миколаївської області.

За результатами усіх забігів у загальнокомандному заліку у Всеукраїнських змаганнях з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях серед дорослих, переможцями стала збірна команда м. Києва, срібними призерами стала збірна команда Одеської області, бронзову нагороду виборола збірна команда Черкаської області.

В рамках урочистостей, організатори змагань вручили переможцям та призерам заслужені медалі, дипломи та кубки.

Після офіційного закриття змагань під звуки Державного Гімну України капітан команди міста Києва та капітан юнацької збірної Івано-Франківської області опустили Державний прапор України.

На завершення урочистих зборів, під звуки маршу, учасники змагань пройшли святковим маршем, демонструючи кожним своїм рухом єдність та вірність обраній справі, справі служіння українському народу.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Спорт: