Незабаром в магазинах запрацюють "картки франківців". Вони надаватимуть значну знижку на товари першої необхідності (відео)

Незабаром в Івано-Франківську запровадять "картки франківців".

 

Це будуть такі посвідчення, за допомогою яких франківці зможуть зі значними знижками купити продукти харчування першої необхідності, повідомляє Франик.

Як зазначив заступник міського голови Богдан Білик, "картки" в першу чергу повинні роздати такій групі населення: інваліди І групи, багатодітні та малозабезпечені сім'ї, а також ветерани ОУН-УПА, репресовані та люди похилого віку в яких мінімальна пенсія.

Отже, "картками франківця" містяни зможуть користуватися лише у спеціальних магазинах. Їх буде лише три: вулиця Стуса, Тролейбусна та Бельведерська. Саме тут франківці зможуть купити продукти першої необхідності зі знижкою у 8, 10 та 15%. Зокрема, як підкреслив Білик, ніхто не обіцяє, що знижка буде, наприклад, на м'ясо чи субпродукти, тільки ті, які користуються попитом. Це так само стосується і хліба.

Відомо, що такі посвідчення матимуть змогу отримати майже сім тисяч франківців. Списки отримувачів сформують у департаменті соціальної політики. Вони їх створять на основі того, що мають у власному реєстрі та візьмуть відомості із пенсійного фонду.

У рамках першої хвилі проекту "картки франківців" повинні запрацювати протягом квітня місяця, тому їх найближчим часом роздадуть на руки. Чиновники кажуть, що робитимуть все це самостійно, але і містяни зможуть приходити за ними самотужки, необов'язково сидіти дома та чекати.

Чиновники також додають, що планують у майбутньому розширити кількість категорій населення, яким їх видаватимуть. Наприклад, вони розширять і привілеї, які надаватимуть знижки в аптеках.

Детальніше дивіться у сюжеті 402 каналу.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: