Влада Івано-Франківщини контролює процес виплати заробітної платні

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка проведено чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
http://www.if.gov.ua/files/img/SAM_1712.JPG
 

У ході засідання розглянуто питання про хід виконання графіків погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях, що розташовані на території області, та про стан погашення боргів зі сплати єдиного внеску, страхових внесків і відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.

Станом на перше березня заборгованість із виплати заробітної плати склала 5,3 млн. гривень. У загальній сумі боргу 119,9 тис. грн., або лише 2,3 відс. становить борг з оплати праці перед працівниками єдиного економічно активного підприємства – комунальної організації “Рожнятівська центральна районна аптека № 22”. Основна частина заборгованості із заробітної плати припадає на підприємства-банкрути (4,9 млн. грн., або 92,8 %). Графіки підприємствами цього кола в основному виконуються.

За даними головного управління Державної фіскальної служби України в області заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування станом на 01.03.2017 року складає 49,3 млн.грн., в т.ч. по юридичних особах – 26,5 млн.грн. та по фізичних особах – 22,8 млн.гривень.

Борг до Пенсійного фонду України склав 246,4 млн.грн., у т.ч. зі сплати страхових внесків – 17,2 млн.грн. і з відшкодування пільгових і наукових пенсій та за регресними вимогами – 229,2 млн.гривень.

За підсумками засідання прийнято ряд конкретних рішень. Зокрема, голові Рожнятівської райдержадміністрації доручено ініціювати винесення на розгляд пленарного засідання сесії районної ради питання щодо ліквідації боргу з оплати праці перед працівниками центральної районної аптеки № 22. Також доручено головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення спільно з територіальними підрозділами головних управлінь Пенсійного фонду України в області та Державної фіскальної служби України в області провести роботу з підприємствами-боржниками з ознаками економічної активності щодо розроблення шляхів погашення боргів зі сплати єдиного соціального внеску та платежів до Пенсійного фонду України, затвердження на ІІ-ІV квартали 2017 року графіків погашення існуючої заборгованості та встановити дієвий контроль за їх виконанням.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 квітня 2017, 22:38
А що, "Промприлад" банкрот? Там зарплату працівникам заводу ще за січень цього року не виплатили...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: