На засіданні «круглого столу» в Івано-Франківську обговорили питання реабілітації осіб з інвалідністю

30 березня за участю в.о. директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації В. Яворського та заступника голови громадської організації «Слід» В. Макара відбулося засідання «круглого столу» на тему «Я хочу знати свої права».
 
 http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_6118_(1)_(1)_(1).JPG

На заході були присутні представники департаментів соціальної політики і охорони здоров’я облдержадміністрації та представники громадської організації «Слід».

Учасники «круглого столу» обговорили пропозиції та побажання щодо покращення надання реабілітаційної допомоги особам з інвалідністю. Зокрема, надання соціальних послуг та соціального захисту даній категорії осіб, забезпечення засобами реабілітації, спецавтотранспортом, санаторно-курортним лікуванням, засобами гігієни та інше.

Було відмічено, що на сьогоднішній день існує потреба тісної співпраці влади з громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

По завершенню «круглого столу» учасники відмітили, що заходи такого формату, завдяки обміну думками та досвідом роботи, сприяють удосконаленню реабілітаційного процесу та соціальній інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 квітня 2017, 22:33
А хіба інваліди мають якійсь права в Україні? Ці права тільки на папері!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: