Прикарпатський нардеп Довбенко на Тлумаччині зустрівся із місцевими фермерами

Днями за ініціативи фермерів Тлумацького та Тисменицького районів на базі господарства ТзОВ «Штерн Агро» у селі Грушка відбулася зустріч народного депутата України Михайла Довбенка з фермерами та сільськогосподарськими товаровиробниками.
http://www.if.gov.ua/files/img/23_(1)_(1)_(1)_(1).jpg
 

Участь у зустрічі взяли голови Тлумацької та Тисменицької районних державних адміністрацій Володимир Габурак та Іван Семанюк, голова Тлумацької районної ради Василь Двояк, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, голови асоціацій фермерів, фермери та керівники сільськогосподарських підприємств обох районів.

Під час зустрічі її учасники окреслили коло проблемних питань в галузі сільського господарства, які потребують підтримки з боку народного обранця для вирішення на вищому державному рівні. Сільськогосподарських товаровиробників та фермерів найбільше цікавили питання ринку обігу земель сільськогосподарського призначення, державна фінансова підтримка, безпека та якість харчових продуктів, земельні питання та інші.

З свого боку Михайло Довбенко пообіцяв всіляко підтримувати ініціативу фермерів та товаровиробників, закликав до співпраці задля покращення рівня життя жителів Тлумацького та Тисменицького районів.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: