Стало відомо хто керуватиме івано-франківською митницею

Завершився фінальний етап конкурсного відбору кандидатів на посади начальників трьох митниць Державної фіскальної служби (ДФС) – Одеської, Тернопільської та Івано-Франківської, пише сайт ДФС.

Результат пошуку зображень за запитом "митниця"

 

У конкурсі на посаду начальника Івано-Франківської митниці переміг Василь Ватаманюк, завідувач організаційного сектору (Київ) Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, який з 23 березня цього року виконував обов’язки начальника Івано-Франківської митниці ДФС.

Переможцем конкурсу на посаду начальника Одеської митниці став Олександр Власов, заступник начальник Головного міжрегіонального управління оперативного забезпечення зони АТО ДФС.

У конкурсі на посаду начальника Тернопільської митниці найбільшу кількість балів набрала Оксана Антонович, вона теж з 13 березня виконувала обов’язки начальника митниці.

Кандидати-переможці будуть рекомендовані конкурсною комісією для зайняття вакантних посад. Остаточне призначення на посади відбуватиметься за попереднім погодженням з Мінфіном і головами ОДА.

Оскаржити рішення конкурсної комісії можна протягом 10 календарних днів з дня отримання письмового повідомлення про результати конкурсу.

Нагадаємо, кандидати проходили три етапи конкурсу – тестування, розв’язання ситуативних завдань та співбесіду.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: