Заступник голови облради Сергій Басараб взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи

У Страсбурзі стартувала 32 сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. Тема року – "Децентралізації політики для успішної інтеграції біженців". У складі української делегації участь у Конгресі бере заступник голови обласної ради Сергій Басараб.

Під час сесії основними будуть питання, що стосуються ролі місцевих та регіональних влад, які зіштовхнулися з міграцією. У зв’язку з російською агресією на Донбасі та в Криму, для України це питання вкрай актуальне. Окрім цього, представники української делегації підніматимуть питання дотримання прав і свобод людини на окупованих територіях.

Ще одна ключова тема Конгресу – децентралізація та роль органів місцевого самоврядування і місцевої влади у вирішенні нагальних проблем.

Майбутнім ініціативам України у Конгресі, а також перспективам активізації участі нашої держави у програмних проектах співробітництва Ради Європи буде присвячено низку окремих зустрічей з керівництвом Організації у рамках сесії.

Відзначимо, що Конгрес місцевих і регіональних влад – загальноєвропейська політична Асамблея у складі Ради Європи, що представляє місцеві і регіональні органи влади країн-учасниць РЄ. Сьогодні Конгрес засуджує військове втручання Росії на Сході України, а також усі форми тиску зі сторони РФ на своїх сусідів. Конгрес підтримує ініціативи та діяльність Генерального секретаря Ради Європи та інших органів, спрямованих на підтримку мирного врегулювання ситуації в Україні.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: