Міжнародна компанія у вересні хоче запустити завод у Коломиї

Імовірно, нові робочі місця з обіцяною зарплатою у 7 000 грн з’являться в Коломиї вже в вересні. Про це на зустріч говорили гендиректор компанії Leoni AG Штефан Шмідт та голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук. 

Результат пошуку зображень за запитом "Leoni AG"

 

Пише WestNews з посиланням на “Дзеркало Коломиї”.

Олег Гончарук заявив про цілковиту підтримку з боку ОДА всім бізнесменам, що планують розвивати свою справу на Івано-Франківщині.

“Кожен, хто хоче вести бізнес на Прикарпатті, є нашим партнером і може розраховувати на підтримку облдержадміністрації”, – зазначив голова ОДА.

Гендиректор Leoni AG Штефан Шмідт розповів, що є можливість запустити першу чергу нового заводу у вересні цього року. З очільником обласної держадміністрації він обговорив перспективи майбутньої співпраці та реалізацію нових ініціатив.

leoni04042017

Нагадаємо, що Leoni AG – це міжнародний виробник кабельних мереж для автомобілів. Німецьке холдингове підприємство було засноване 1917 року. Штаб-квартира компанії від самого заснування знаходиться в Нюрнберзі (Німеччина). Зараз в Україні відкрито заводи виробника на Львівщині та на Закарпатті. Відтак, завод у Коломиї стане третім дочірнім підприємством німецького холдингу.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 04 квітня 2017, 22:16
зарплата європейська
Відповісти

, 04 квітня 2017, 22:58
Певно шо так. А тайко електронiкс буде сосати вiд нестачi людей)
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: