Гройсман наголосив, що підстав підвищувати тарифи немає

Через введення абонплати за газ ціна не мала перевищувати граничну - 6 879 гр.
 
Результат пошуку зображень за запитом "гройсман"

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі "112".

"Не може бути іншого рішення. Як тільки є гранична ціна, там можна розподілити транспорт. Все інше це питання відсутності справедливості. Я як прем'єр-міністр це підтримувати не буду. Є ціна 6 879 ні на гривню ця ціна не може бути більшою. Тому в межах ціни граничної визначайте, скільки буде коштувати транспорт, скільки коштує продукт, але не більше того", - сказав Гройсман.

Прем’єр-міністр також запевнив, що наразі немає підстав для підвищення цін на тарифи. 

"Ми встановили тільки граничну ціну на газ. Всі інше затверджує саме Нацкомісія. Треба віддати належне що Нацкомісії розрахунки по тарифам приносять Теплокомуненерго. І якраз вони належать міським громадам. І тут потрібно, щоб на місцях були достатньо серйозні динамічні програми, модернізації житлово-комунального сектору і в тому числі і комунальні теплоенергетики. Ніхто сьогодні не може заперечувати, що треба встановлювати індивідуальні теплові пункти в містах, робити модернізацію виробництва тепла, вдосконалювати транспортування тепла", - сказав він.

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила щомісячну абонплату за газ.
  • Голова Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк пояснив, навіщо ввели абонплату за газ.
  • Міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що введення щомісячної абонплати за газ не означає, що для українців ціна на газ у платіжках збільшиться
  • Президент Петро Порошенко заявив, що рішення про введення абонплати на газ має бути призупинено.
  • Прем’єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до НКРЕКП з проханням переглянути рішення про введення абонентської плати за постачання газу.
  • Потім стало відомо, що НКРЕКП має намір на певний час відтермінувати введення абонплати за підключення до газової мережі для українців, які найменше споживають газ.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: