Діти учасників АТО із Миколаївщини приїхали відпочивати на Калущину

3 квітня у Калуський район прибули діти військовослужбовців військової частини Військово-морських сил ЗС України А2637, яка дислокується в м. Очаків Миколаївської області. На Калущину приїхали 38 дітей та 7 військовослужбовців, більшість із них – діти учасників АТО.

Така делегація з підшефної військової частини прибула на запрошення голови Калуської райдержадміністрації Наталії Бабій. Керівником делегації є заступник командира військової частини А 2637 з роботи з особовим складом  - капітан ІІ рангу, Ільєв Василь Миколайович.

Для дітей з Очакова плануються екскурсії до меморіального музею С. Бандери, монастиря  в с. Гошів, скельно-печерного комплексу «Скелі Довбуша» в урочищі Бубнище. Діти також відвідають Буковель та Львів.

Перебуванням дітей на Прикарпатті опікуватиметьсявідділ освіти Калуської райдержадміністрації. Калуський район здійснює шефство над військовою частиною ВМС Збройних сил України  А 2637 з 1995 року.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: