До Дня міста у центральній частині Івано-Франківська з’явиться новий енергетичний арт-об’єкт

До Дня міста у центральній частині Івано-Франківська з’явиться новий енергетичний арт-об’єкт. Мова йде про розвантажувальну підстанцію, яку обленерго збудує у сквері Руської трійці, позаду медуніверситету.

Наразі завершують технічні роботи, а з 10 квітня над художнім оздобленням підстанції розпочне працювати художник-мураліст Юрій Пітчук, який торік став переможцем конкурсу на краще художнє оформлення підстанції «Розмалюй підстанцію – отримай винагороду» з роботою «Метаморфози чоловіка і жінки», – розповідає прес-секретар компанії Марія Мелінишин.

Потужність підстанції 630 кВА. Цього вистачить, щоб частково покращити енергозабезпечення та створити резерв додаткових потужностей для підключення нових і обслуговування діючих споживачів у центральній частині міста. Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 квітня 2017, 10:35
Таких енергетичних "артоб'єктів" по кожному селу хоч завались. Це звичайний трансформатор 10кВ/0,4 ну може у цю тумбу влізло пару штук. З мухи роздули слона.
Відповісти

, 05 квітня 2017, 14:21
А де відео??
Відповісти

, 05 квітня 2017, 15:37
Смисл "слона" якраз в тому, що зі звичайної підстанції, яких "в кожному селі хоч завались" роблять артоб’єкт. Щоб вигляд мала. Але ж такий розумний дописувач "Нема що робити" вже через декілька днів прийде на цей об’єкт і в кращому випадку "навалить" поряд, а може ще й припис зробить. Бо він же "мудрагель". Йому є що робити навідміну від тих, хто щось робить від неробства.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: