Прикарпатці добровільно здали до поліції 9 рушниць та 1 газовий пістолет

В рамках проведення місячника добровільної здачі зброї, який розпочався з 1 квітня і триватиме весь місяць, жителі області здали у територіальні підрозділи поліції 9 рушниць різних марок та калібрів (в основному мисливської), та один газовий пістолет. Інформує npu.gov.ua.

Зокрема по дві одиниці гладкоствольних рушниць здали жителі Рожнятівського, Богородчанського та Коломийського районів, по одній – Калуського, Верховинського районів та Яремчанської міської ради. Зброю, як пояснили громадяни, вони знайшли хто на горищі дідуся, хто виявив під час ремонту, кому дісталася у спадщину та незареєстрована в установленому порядку, тощо. Здану зброю, відповідно до вимог законодавства та за бажанням громадян, може бути зареєстровано на власників, відповідно до визначеного порядку. Крім рушниць у поліцію здали газовий пістолет, якого приніс житель Тлумацького району. Чоловік зазначив, що він несправний тож, підлягає знищенню.

Звертаємо увагу, що громадяни, які впродовж місячника добровільно здадуть в органи поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю в подальшому можуть після оформлення відповідних документів зареєструвати її в особисту власність і використовувати на законних підставах.

Необхідно врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

Для отримання більш детальної інформації мешканці області можуть звертатися до територіальних органів Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області чи дільничних офіцерів поліції за місцем проживання або тимчасового перебування.

Пам’ятайте! Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законодавством передбачено кримінальну відповідальність. Крім того, незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які, на жаль, почастішали і трапляються як з дорослими так і з неповнолітніми.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 квітня 2017, 19:14
І це тоді, коли постійно знаходять гранати і гранатомети та цілі цинки набоїв, декілька гладкоствольних рушниць, зданих для "узаконення". Ніхто нарізну зброю не здає, не той зараз час, щоб залишатись беззахисним. У влади є лише два шляхи: 1. узаконити право громадянина на самозахист зі зброєю в руках чи 2. садити через одного за "незаконне" зберігання зброї та боєприпасів і при цьому роздаровувати пістолети і автомати своїм наближеним. За її вибором уже слідкують мільйони простих людей, і їм не замилити очі казками про неготовність, не той менталітет і іншу маячню з уст незаконно обдарованих пістолями чинуш і депутатів.
Відповісти

, 05 квітня 2017, 19:24
Якби був нормальний закон, то люди би несли для легалізації і короткостволи і автомати, щоб залишити їх собі. А до того часу - результати місячника видно неозброєним оком...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: