Відомий прикарпатський активіст увійшов до громадської ради при НАЗК

Кабінет міністрів створив і затвердив склад громадської ради при Національному агентстві з запобігання корупції (НАЗК).

Пов’язане зображення

 

Відповідне рішення було прийняте під час засідання уряду, передають Українські новини.

 Раніше шляхом рейтингового голосування на зборах делегатами були вибрані 15 кандидатів з 44, запропонованих громадськими об’єднаннями.

У громадську раду ввійшли: Павло Аніськович, Тетяна Белова, Віктор Бобиренко, Костянтин Гусєв, Вадим Воробйов, Олександра Дрик (Голова ради Громадського люстраційного комітету), Костянтин Єзерський, Остап Кучма (аналітик руху “Чесно”), Гліб Рижов, Юрій Ромашко, Віталій Світлик ( кординатор “Чесно. Фільтруй суд”), Мирослав Сімка (керівник проекту у “Центрі громадського моніторингу та досліджень”), Сергій Старченко, Лариса Ступак і Віктор Таран (член Ради РПР).

Активіст з Івано-Франківська Віталій Світлик у коментарі “Галці” розповів, що це для нього означає. За його словами, 1 березня відбулося засідання громадської ради, де прийняли попереднє положення і обрали голову. Членів ради презентували представникам НАЗК.

“Добре, що Кабмін затвердив склад, але бачимо багато палок в колесах. На представлені був спротив деяких членів НАЗК. Питали хто і що ми, тобто показували, що ми ніхто і не можемо ні на що впливати. Хоча повноваження досить широкі, ми можемо бути на будь-яких засіданнях НАЗК, а наш представник має право дорадчого голосу . Для мене це можливість достукатися до НАЗК”, – сказав він.

Зараз оприлюднено більше 700 тисяч декларацій, а має бути близько 1 мільйона. На думку Світлика, у випадку неточностей у декларації , члени громадської ради краще це розглянуть, ніж простий громадянин.

“Це можливість очистити політичну еліту, яка роками обкрадає громадян. Ми розуміємо, що ці люди мають доступ до бюджетних коштів, які часто розподіляють у своїх корисних цілях. Треба долучати громадян до цієї роботи. Щоб країна стала економічно розвинутою та стабільною треба, щоб всі над цим працювали, а не купка громадських активістів”, – зауважив активіст.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 квітня 2017, 8:38
Та який він відомий активіст.Понастроювали на російські гроші дофіга громадських організацій і кожне бидло хоче на щось впливати і чимось керувати.Саме по собі є абсолютним нулем без освіти та совісті. Якщо хочеш принести користь то спочатку пгопрацюй в державному органі, покажи своє дійсне обличчя, не бери хабарі, а вже потім докажи своє право когось контролювати. Звичайно для покидька набагато легше зразу в інспектори і різні фільтруючі самозванці.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: