Івано-Франківськ долучиться до грандіозного фестивалю «Французька Весна в Україні»

Вперше Івано-Франківськ приєднався до проведення фестивалю «Французька Весна в Україні», який організовують 14 рік поспіль раз та який щоразу розширює свою географію.

Результат пошуку зображень за запитом "париж"

 

Фестиваль проходить у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Бердичеві та Івано-Франківську.

Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа “Альянс франсез” в Україні за підтримки БФ «Україна Інкогніта» та чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення. 

У кожному місті відбувається своя незабутня програма.

У рамках фестивалю в Івано–Франківську в “Панорама Паб” 22 квітня о 20:00 відбудеться концерт відомого французького тріо Гійома Лопеза. Фільми в стилі класики романтичного кіно пройдуть в кінотеатрі “Люм’єр” із 21 по 25 квітня, а 29 квітня в “Люм’єрі” пройде «Ніч короткого метру». Також на мешканців міста чекає феєричне відкриття фестивалю в Івано-Франківську з живою класичною французькою музикою та сюпризами, інформують організатори дійства.

францЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: