Львівський суд дозволив «регіоналам» будувати на березі івано-франківського міського озера

Сьогодні, 5 квітня, Львівський апеляційний адмінсуд розглянув апеляційну скаргу Івано-Франківської автомобільої школи Товариства сприяння оборони України (колишнє ДТСААФ) на постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду. Відео з суду опублікував Andrij Kuz.

 

Нагадаємо, «Товариство сприяння обороні України» є замовниками скандальної забудови на Мазепи, 144. Івано-Франківський адмінсуд відмовив ТСО у задоволенні позову, тож вони звернулися до Львівського апеляційного адмінсуду, пише ГК.

Львівський апеляційний суд вирішив задовільнити апеляцію частково. Суд скасував постанову Івано-Франківського адмінсуду, визнав протиправною відмову Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради щодо надання ТСО містобудівних умов та обмежень.

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради зобов’язують надати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки площею 1,2627 га, розташованої по вул.Гетьмана Мазепи, 144 в м.Івано-Франківську для будівництва багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими приміщенням спортивно-громадського призначення, перша і друга черга та трансформаторну підстанцію з блокованими гаражами.

Решту вимог суд не задовольнив.

 

Нагадаємо, що Скандальному голові обласної організації ТСО України Петру Никитюку висловили недовіру. Він погрожує йти до суду (ВІДЕО)

                       Суд не дозволив прикарпатським "регіоналам" будуватись біля міського озера. Але багатоповерхівка вже фактично завершена...

                       Прокуратура взялася за скандальне будівництво на території ТСОУ біля міського озера

                       Активісти закликають військову прокуратуру перевірити Раду оборони області

                       До знищення івано-франківського озера докладають руку одіозні «регіонали»? (фото)

 

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: