Зате висить портрет Путіна. Як виглядає російське комунальне пекло (ФОТО, ВІДЕО)

«Скрізь ємності для збору води. У кімнатах – цвіль. Усе тече і гниє»

Мережу шокували кадри жахливих комунальних умов у багатоквартирних будинках у Іжевську в Росії.

Фото з аварійних радянських трущоб на Воткінському шосе опублікував російський блогер Ілля Варламов.

«Це не якесь глухе село. Іжевськ – це великий промисловий центр. Це місто, де розміщено концерн «Калашников», що забезпечує зброєю півсвіту. Місто, де роблять верстати, збирають автомобілі. А десь поруч із цими заводами люди бояться зайти до себе додому, бо стіна цього будинку може впасти. Я не знаю, чи в курсі Путін, як живуть прості люди».

«Тут, в 11 квадратних метрах, уже п'ять років мешкає мати-одиначка Маша і її троє дітей. Цієї зими в квартирі у Маші відійшла стіна. Налякані жителі викликали МНС, але ті нічого надприродного не виявили. Через затоплений підвал відсирів гіпсокартон, і міжкімнатна перегородка відійшла. Комісія оглянула все і поїхала: сказали: «Ваша особиста власність – ремонтуйте самі». Йти Маші нікуди, іншого житла немає, іпотеку одинокій матері з трьома дітьми ніхто не дасть».

«У будинку, де не закриваються двері під'їздів, барахлить електропроводка, де затоплено підвал, місцями просто немає шиферу на даху, керуюча компанія поставила модні світильники з датчиками руху і поміняла в під'їзді вікна на пластикові. Але хворий усе одно продовжує повільно вмирати».

«Скрізь ємності для збору води. У кімнатах – цвіль. Усе тече і гниє. З відсирілих стін коридору бульбашками злазить штукатурка. Повзуть тріщини. Не дивно, що діти в такому будинку постійно хворіють. Сміття часто не вивозять тижнями. Влітку його розносить вітром і заносить у дитячий садок поруч з гуртожитками. Зате на дверях висять привітання від районних депутатів».

«Мешканці кажуть, що робити ремонт марно: все облазить і вкривається пліснявою. Крім того, багато кімнат знімають квартиранти, яким немає ніякого діла до спільного майна», – написав Ілля Варламов.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 квітня 2017, 15:35
Трохи ліпше живуть,як ми.А в нас серуть на кожному поверсі кожну ніч.Сморід страшний.Алкаші вже задовбали.Поліція не може з ними лад навести.Наркомани валяються під ногами.Страх Божий.А ви про москалів.Та нахуй вони мені снились.
Відповісти

, 13 квітня 2017, 16:21
Ти або придурок або провокатор.
Відповісти

, 07 квітня 2017, 23:30
Ти з російської тюрми пишеш, заробітчани-невдаха? Де ти такий жах бачив в Україні? Хіба на Донбасі в пропутінців, які все ждуть що Путін їм нові квартири українців віддасть.
Відповісти

, 08 квітня 2017, 19:06
м. Луцьк. Я колись до знайомих заходила. У гуртожитках те ж саме.
Відповісти

, 07 квітня 2017, 17:13
Придурку а ну покажи де то таке є,ми напевно в різних країнах живем , або ти бомж підвальний
Відповісти

, 07 квітня 2017, 17:36
В буду,худобо тупа.Або на майдан скакати.
Відповісти

, 07 квітня 2017, 23:34
Тебе просили показати, де таке є в Україні, а ти про своє больне "буду" і "худобу". Замісь нормальних умов вам, москалям і зрадникам, компютер видали тролити в інтернеті. Але живеш в гімні - ти, а не ми. Га-га-га.
Відповісти

, 07 квітня 2017, 16:48
Що ти піздиш хую! Пиздуй в свою Парашу!
Відповісти

, 07 квітня 2017, 18:17
Це ще нормальні фотки показали,середній клас росії,хай сфоткає бараки,які залишились від царя ще ,і там нижчий клас проживає.
Відповісти

, 07 квітня 2017, 18:36
Та нехай так і живуть, чому тут дивуватись, як не так уже й давно вони кріпаками були, тому такі умови для них за щастя. Краще гроші від нафти і газу на конвої до Донбасу потратити, або чеченцям подарувати, ніж своїм росіянам нормальні умови для життя створювати. Головне, щоб вони нас у свій прекрасний рускій мір не тягли.
Відповісти

, 07 квітня 2017, 18:39
15:35 Він пише просто з сусіднього міста.Дибілоїд сука.
Відповісти

, 07 квітня 2017, 19:16
Оце Лугандону туди й дорога)
Відповісти

, 07 квітня 2017, 19:31
А їм пофіг умови проживання та побуту, головне, що Вови Пукіна є портрет. На нього і моляться. Оце і є "Рускій мір"
Відповісти

, 07 квітня 2017, 21:21
Дуже примітивне фото - малий з бутилкою від водки. Дурна пропоганда низів суспільства, які не можуть вапном стіни побілити.
Відповісти

, 07 квітня 2017, 23:35
А Путіна хто їм на стіну повісив?
Відповісти

, 07 квітня 2017, 23:39
Навіщо таке писати. Ви все брешете. На заробітки куди їдуть? Все в Росії дуже чудово, а це брехня. В Путіна є газ і американці поважають. Переїжджайте москалі всі туди, не затримуйтесь як ан Донбасі - де доведеться вмирати далеко від Путіна і Кіріла. Пасопрти українські можете здати по дорозі. Вони зайві і Росії доплату отримаєте за відмови від непотрібного вам українського громадянства. Не мучатейсь в Україні. Щасливої дороги в Москву. Не повертайтесь.
Відповісти

, 08 квітня 2017, 8:52
я 2 года служил в раше. что тут удивительного?это с поконвеков они так жили. ЭТО НАЦИОНАЛЬНОЕ РАССЕЙСКОЕ СУЩЕСТВОВАНИЕ ЭТОГО НАРОДА
Відповісти

, 08 квітня 2017, 22:19
Людей уважают видно, ценят! Минталитет + криминалитетная власть =
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: