В Івано-Франківську вшанували громадсько-політичну діячку, очільницю фольклорного колективу Квітославу Скульську (ФОТО)

Вшанування визначних франківців - саме з такою метою продовжується реалізація програми "Івано-Франківськ - місто героїв". Поширення впізнаваності відомих людей різних часів - ось ціль встановлення анотаційних дощок на фасадах міських будівель.
 
6 квітня на вул. Слов'янській, 1 встановили дошку голові ГО "Жіноча громада", активній громадсько-політичній діячці, очільниці фольклорного колективу Квітославі Скульській.
Саме в цьому будинку мешкала громадська діячка. 
 
"Ми повинні розказати історію про видатних людей, які жили посеред нас. Саме з цією метою створили програму "Івано-Франківськ - місто героїв". Ми іноді не знаємо своїх сусідів, чим живуть люди, що ходять посеред нас. І коли франківець чи гість міста натрапляє на якусь з дощок, його щиро вражає, наскільки геніальною була та чи інша людина, що мешкала поряд з нами", - наголосив міський голова Руслан Марцінків.
 
Міський очільник додав, що знав Квітославу Скульську особисто: "Сьогодні ми відкрили анотаційну дошку Квітославі Скульській - жінці безкомпромісній і рішучій. Вона не мовчала і не боялась сказати у вічі про те, що суперечило українським ідеалам та правді. Пам'ятаймо своїх героїв!", - резюмував Руслан Марцінків.

Руслан Марцінків: "Визначні постаті посеред нас"

 

Руслан Марцінків: "Визначні постаті посеред нас"

 

Руслан Марцінків: "Визначні постаті посеред нас"

 

Руслан Марцінків: "Визначні постаті посеред нас"

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: