На Прикарпатті судять екс-голову Залучанського інтернату, за замах на вбивство місцевого активіста

16 березня 2017 року на розгляд до Коломийського міськрайонного суду з Прокуратури Івано-Франківської області надійшов обвинувальний акт про вчинення Леонтієм Шимчуком замаху на вбивство небезпечним для життя багатьох осіб та носінні, зберіганні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.

 

У вимушено короткі строки, у зв’язку із закінченням 17 березня 2017 року терміну тримання під вартою обвинуваченої особи, суд змушений був приступити до підготовчого  судового засідання, яке було розпочате 17 березня 2017 року, під час якого вирішувалося клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу обвинуваченій особі, яка утримувалася під вартою.

Взявши до уваги клопотання прокурора, думку його захисника щодо недоцільності подальшого продовження до підзахисного запобіжного заходу у виді тримання під вартою, враховуючи пенсійний  вік обвинуваченої особи, наявність постійного місця проживання, що до кримінальної відповідальності притягується вперше, незадовільний  стан здоров’я, колегія суддів прийшла до висновку, що прокурором  не доведено недостатність застосування більш м’яких запобіжних заходів для запобігання ризиків, зазначених у клопотанні, та повважала можливим змінити  тримання під вартою на запобіжний захід у виді домашнього арешту цілодобово, із застосуванням електронного засобу контролю, рахуючи, що даний запобіжний захід забезпечить виконання обвинуваченим процесуальних обов’язків.

Кримінальне провадження розглядає колегіальний склад суддів – головуюча суддя Беркещук Б. Б. та судді П’ятковський В. І. та Потятинник Ю. Р.

Про це повідомляє прес-служба суду, яка і надалі повідомлятиме громадськість про перебіг даної справи.

 

Нагадаємо, що Колишніх "кагебістів" не буває. Затриманий по підозрі у замаху на вбивство прикарпатський пенсіонер виявився пенсіонером КДБ (фото)

                       Резонансне відлуння вибуху у Снятині

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: