Розвиток інтернатних закладів стане пріоритетним у 2017 році в галузі соціальної політики на Прикарпатті

Розвиток інтернатних закладів стане пріоритетним у 2017 році в галузі соціального захисту. Про це йшлося під час засідання колегії департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації. Участь у його роботі взяли перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, голови постійних комісій облради з питань захисту прав учасників та ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей Наталія Чаплинська і з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк.

На колегії розглядалися питання про підсумки роботи установ системи соціального захисту населення області у 2016 році, захист інформації та персональних даних, створення ради директорів інтернатних установ при департаменті соцполітики та інші.

Василь Гладій відзначив, що в обласному бюджеті на 2017 рік збільшене фінансування інтернат них установ, порівняно з минулим роком. Така практика буде продовжуватися і упродовж поточного року розглядатиметься можливість залучення додаткових коштів на утримання та розвиток таких закладів. Окрім цього, за словами першого заступника голови обласної ради, з метою комплексного вивчення проблематики соціального захисту цій темі планується присвятити тематичне виїзне засідання сесії обласної ради.

Відзначимо, що по лінії соціального захисту населення на Прикарпатті реалізується п’ять обласних програм, загальний бюджет яких сягає 22 мільйонів гривень.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: