У Івано-Франківську відбувся творчий вечір поета, публіциста і журналіста Любомира Стринаглюка

5 квітня працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка долучилися до творчого вечора-академії, що відбувся в обласній філармонії з нагоди презентації нової книги та 45-річчя від дня народження прикарпатського поета, публіциста і журналіста Любомира Стринаглюка.

Любомир Стринаглюк - член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, лауреат премії Городенківського району ім. Л. Мартовича та обласної премії ім. В. Стефаника, громадський діяч, власник мережі книгарень духовної літератури «Назарет». Автор поетичних збірок «Медовий кумир», «Бентежні видива» та публіцистичної книги «Знаки часу. Розпізнавання», яка при перевиданні отримала назву «Знаки часу. Розпізнавання. Небезпечні символи для нашої віри».

На святковому вечорі, модератором якого виступив львівський літературознавець Ростислав Чопик, Любомир Стринаглюк презентував гостям своє нове видання – «Знаки часу. Тлумачення», що являє собою другу частину попередньої книги «Знаки часу. Розпізнавання». За таке цінне та потрібне в наш час видання автора було урочисто нагороджено обласною премією імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, яку йому вручили заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк і начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак.

Зал обласної філармонії був вщерть заповнений - Любомира Стринаглюка пошанували представники духовенства, письменники, журналісти, бібліотекарі, рідні, друзі та численні шанувальники його творчості. Зі словами вітання виступили єпископ-помічник Івано-Франківської архієпархії УГКЦ Йосафат Мощич, голова обласної організації НСПУ Євген Баран та його заступник Василь Бабій, історик-краєзнавець Ярослав Левкун, директор Городенківської гімназії ім. А. Крушельницького Микола Олексин та ін.

Працівники відділу краєзнавчої літератури бібліотеки в дарунок ювілярові вручили пам'ятку користувачу «Поезія - це мова, якою послуговує Бог», присвячену його творчості та підготовлену на основі матеріалів із фондів ОУНБ ім. І. Франка.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: