До Прикарпатського університету приїде півсотні польських студентів

У Прикарпатському національному університеті 10 квітня відбудеться Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Комп’ютерні науки, інформаційні технології та системи управління».

В конференції візбме участь численна делегація – 50  студентів науково-технологічного університету Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташіца в Кракові, повідомляє прес-служба ПНУ ім. В. Стефаника.

Конференція розглядатиме загальну проблематику інформаційних технологій а також захисту інформації, питання кодування, перетворення форми та цифрової обробки інформації.

Будуть розглянуті та обговорені питання сучасних методик розробки ігрового програмного забезпечення та питання наповнення програмних продуктів даного типу.

Мета конференції – обмін науковими ідеями та досвідом в галузях прикладного застосування комп’ютерних наук, інформаційних технологій, систем керування та управління.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташіца в Кракові мають давні партнерські зв’язки. Студенти спеціальностей “Інформатика” та “Прикладна математика” Прикарпатського національного університету завдяки Угоді про співпрацю між вищими навчальними закладами про спільне навчання мають можливість безкоштовно навчатися у Республіці Польща.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 квітня 2017, 0:34
Ти з якого дурдому блаженний
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: