Франківський виш долучився до створення нового єгипетсько-українського університету

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу це - ВНЗ, який веде широку міжнародну освітню та наукову діяльність. Зокрема, на даний час в його стінах навчається понад 500 студентів з 41 країн світу.
 
news-image: Франківський виш долучився до створення нового Єгипетсько-Українського університету
 

Присутність в стінах університету іноземних студентів вимагає від адміністрації постійно вдосконалювати навчальний процес, використовувати нові форми та методи навчання, щоб бути привабливим для іноземців і забезпечувати рівень освіти, що відповідає вимогам сучасності. 

Так, 3 квітня поточного року університет відвідала представницька делегація з Арабської республіки Єгипет на чолі з колишнім міністром освіти цієї дружньої нам країни, проф. доктором Махмудом Або Ель-Наср , у складі: засновника інвестиційної компанії «Eldiri International», доктора Махмуда Елдірі та  директора компанії Альфіри Елдірі.

В переговорах університет представляли перший проректор Федір Козак, директор центру міжнародної інтеграції вищої освіти Галина Малик, завідувач сектору академічної мобільності Роман Храбатин. Гості мали змогу ознайомились з університетом, його матеріально-технічною базою, науковими надбаннями, перспективами.

За результатами плідних переговорів, було досягнуто домовленості та підписано угоду про подальшу співпрацю у створенні нового Єгипетсько-Українського університету. Слід відзначити, що серед кількасот українських  вишів до вказаного проекту долучилося тільки шість, серед яких і наш ВНЗ. Як відомо Уряд Єгипту представив проект будівництва нової адміністративної столиці країни, розрахованої на 7 млн жителів. Передбачається, що в нове місто, назву якого ще не затверджено будуть переведені парламент, міністерства. У майбутній столиці побудують готелі на 40 тис. номерів, 2 тис. шкіл, 18 лікарень, міжнародний аеропорт та 5 вищих навчальних закладів, одим із яких буде і новий Єгипетсько-Український університет.

В рамках підписаної угоди, планується обмін студентів, стажування професорсько-викладацького складу в ІФНТУНГ, розробка спільних навчальних програм, реалізації програми подвійних дипломів тощо. Таке співробітництво допоможе заснувати за нашої безпосередньої участі новий ВНЗ на теренах Єгипту, країни яка традиційно підтримує з нашою державою дружні стосунки, та буде слугувати закріпленню  авторитету ІФНТУНГ в північній Африці на іншому континенті віддаленому від України на тисячі кілометрів.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 квітня 2017, 21:55
А чому не американського, або німецького чи англійського? Ми йдемо назад, а не в Європу.Що в Єгипті можно навчитися?
Відповісти

, 10 квітня 2017, 2:00
ПРИЇХАЛИ ТРИ АРАБИ...ОДНЕ ГОВОРЯТЬ..ДРУГЕ ДУМАЮТЬ...ТРЕТЄ ЗРОБЛЯТЬ А МИ З НИМИ НОСИМОСЬ...ЦІКАВО ХТО БУВ ПЕРЕКЛАДАЧЕМ...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: