У Івано-Франківську збиратимуть гроші на лікування фотографа Євгена Мандрика

28-29 квітня у Фортечній галереї “Бастіон” відбудеться благодійний ярмарок “Калейдоскоп великодніх мандрів”. Впродовж двох днів з 11 до 16 години усі охочі зможуть допомогти добре відомому франківському вуличному фотографу Євгену Мандрику в боротьбі з онкологією.

Це вже 16-ий благодійний ярмарок, який організовує жіночий журнал Bestiya.Net. Ще один співорганізатор Творча кооперація “Казковий будиночок”.

“Мабуть немає таких людей у Франківську, хто б не потрапляв в об’єктив “народного фотографа” Євгена мандрика, – каже організатор Наталя Захарова. – Він щодня з посмішкою на устах, неймовірним почуттям смаку, краси та тактовності фіксує маленькі і великі події з життя Івано-Франківська та тихо пише на сторінках фейсбуку його фото-історію. Закликаю усім миром навалитися і допомогти цьому чудовому чоловіку”.


Євгену Мандрику — 67. З дому він завжди виходить з камерою. І без кількох сотень фото не повертається. Каже, ще замолоду цікавився фотографією. Вдома має цілі коробки старих чорно-білих і кольорових відбитків. 47 років він пропрацював в енергетиці. Коли вийшов на пенсію, намагався зайняти себе роботою, щоб відволіктися. Фотокамера врятувала від порожнечі, й коли померла дружина. Пан Євген просто виходив на вулиці та фотографував.

На ярмарку можна буде придбати вироби хенд-мейд майстринь – оригінальний декор до Великодня та унікальні подарунки. Для дітей проведуть благодійний майстер-клас.

Гроші можна відправити на гривневу картку ПриватБанку – 5168 7450 1073 5923, отримувач Мандрик Євгеній Володимирович.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: