"Водоканал" та "Теплокомуненерго" допоможуть прибрати місто

На нараді з комунальниками міський голова зосередив увагу на основних проблемах у прибиранні міста. Основні проблеми, які порушив Руслан Марцінків - це чистота так званих "нічиїх зон", вивіз великогабаритного сміття та якість прибирання пішохідних зон.

http://styknews.info/sites/default/files/basic-foto/2017/04/08/komunalniki.jpg

 

За словами міського голови, кожен повинен відчувати відповідальність і перш за все закликав громаду свідомо поводитися, не викидати будівельне сміття на контейнерних майданчиках, які до цього не пристосовані.

"Набридло щотижня спостерігати, як його нагромаджують на контейнерних майданчиках. Для цього мають бути окремі смітники. Будемо працювати над облаштуванням таких. Сумно чути, що деякі фірми ошукують мешканців, здираючи гроші за вивіз будівельного сміття, а самі замість того, щоб ці кошти відпрацювати і вивезти сміття на "Полігон", скидають його під контейнери. А поки з вивозом великогабаритного сміття нам допоможе техніка КП "Водоекотехпром" та "Теплокомуненерго". Вони нададуть додаткових 2 навантажувачі та 2 вантажівки", - запевнив міський голова.

Також очільник міста закцентував увагу на якісному прибиранні прибудинкових територій. Для того, аби покращити благоустрій подвір'я, Руслан Марцінків ініціює проведення толоки за участю ОСББ та будинкових комітетів.

"Четверте питання, яке потрібно тримати під контролем - поточний ремонт доріг. Їх необхідно прискорити, аби до свят всі виїзди з міста були заасфальтовані. Зараз у місті працює 2 бригади асфальтобетонників і одна ремонтна бригада. Також активно наносимо розмітку", - пояснив міський голова.

Остаточні підсумки щодо якості прибирання в Івано-Франківську міський голова підіб'є в "чистий четвер" після особистої перевірки прибирання міста.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: