ІФНТУНГ співпрацюватиме з єгиптянами

На початку квітня Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідала представницька делегація з Арабської республіки Єгипет на чолі з колишнім міністром освіти цієї дружньої нам країни, професором, доктором Махмудом Або Ель-Наср.

У переговорах університет представляли перший проректор Федір Козак, директор центру міжнародної інтеграції вищої освіти Галина Малик, завідувач сектору академічної мобільності Роман Храбатин.

Гості мали змогу ознайомились з університетом, його матеріально-технічною базою, науковими надбаннями, перспективами.

За результатами переговорів, було досягнуто домовленості та підписано угоду про подальшу співпрацю у створенні нового Єгипетсько-Українського університету.

Слід відзначити, що серед кількасот українських  вишів до вказаного проекту долучилося тільки шість, серед яких і наш ВНЗ. Як відомо Уряд Єгипту представив проект будівництва нової адміністративної столиці країни, розрахованої на 7 млн жителів. Передбачається, що в нове місто, назву якого ще не затверджено будуть переведені парламент, міністерства. У майбутній столиці побудують готелі на 40 тис. номерів, 2 тис. шкіл, 18 лікарень, міжнародний аеропорт та 5 вищих навчальних закладів, одим із яких буде і новий Єгипетсько-Український університет.

У рамках підписаної угоди, планується обмін студентів, стажування професорсько-викладацького складу в ІФНТУНГ, розробка спільних навчальних програм, реалізації програми подвійних дипломів тощо.

Таке співробітництво допоможе заснувати за нашої безпосередньої участі новий ВНЗ на теренах Єгипту, країни яка традиційно підтримує з нашою державою дружні стосунки, та буде слугувати закріпленню  авторитету ІФНТУНГ в північній Африці на іншому континенті віддаленому від України на тисячі кілометрів.

За матеріалами прес-служби ІФНТУНГЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: