У 5 закладах Франківська продавали алкоголь неповнолітнім

Днями в залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за участю суб´єктів, відповідальних за виконання «Програми протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім та формування навичок здорового способу життя на 2017-2020 роки», відбулась нарада з питань протидії продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім в місті.

Порядок денний наради передбачав обговорення стану реалізації Програми та проблемних питань в рамках діяльності робочої групи з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям. До всіх присутніх звернувся заступник міського голови Олександр Левицький, який подякував за вже виконану роботу в рамках реалізації Програми та наголосив на необхідності посиленої боротьби із зловживаннями у сфері продажу та споживанням алкоголю, тютюнових виробів неповнолітнім і притягненні до адміністративної відповідальності власників торгівельних закладів за несанкціонований продаж алкоголю неповнолітнім.

Довідково:

Станом на 1 квітня, робочою групою проведено ряд заходів щодо виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям, зокрема відвідано 11 торгових закладів в 5 з яких встановлено факт продажу алкоголю неповнолітнім. За даними фактами складено протоколи згідно статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 квітня 2017, 18:19
А магазині-кафе Магніти що по вул.С.Бандери 62/2 постійно продають алкоголь учнями комерційного коледжу.я одного разу повідомляв у поліцію на день студента,вони приїхали зайшли до магазину і через 3 секунди вийшли ,Я сам це бачив .отак за наші податки Поліція працює.
Відповісти

, 10 квітня 2017, 18:24
На вулиці Заклинських 10 продають розливний алкоголь вже багато років багато знайомих повідомляли про це в поліцію - реакції 00000. Кришують -це точно.
Відповісти

, 10 квітня 2017, 18:32
На вул.галицькій по обидва боки меблевого магазину..альба.. знаходяться два інтернет клуби і яких грають на гроші.в них завжди замічаю місцевих бандючків-ворюжок .хіба Поліція цього не знає - їм по барабану вони ж і кришують їх.
Відповісти

, 10 квітня 2017, 18:35
Люди пишіть про такі заклади не встидайтесь.може і у нас знайдуться юнаки як у чернігові які руйнувати такі заклади безвозмездно.
Відповісти

, 11 квітня 2017, 19:16
А що уцій країні є міліція? Тут повна анархія!!!!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: