Заступник голови ОДА Валерій Крецул: Майбутнє за об’єднаними територіальними громадами (фото)

Заступник голови ОДА Валерій Крецул взяв участь у роботі виїзного семінару семінару-форуму з питань добровільного об’єднання територіальних громад для керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, представників районної державної адміністрації та районної ради, старостів і голів центрів потенційних громад, який відбувся у Калуші.

На заході були також присутні директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, представники департаменту охорони здоров’я, управління культури, національностей та релігій ОДА, голови Старобогородчанської, Верхнянської та Печеніжинської ОТГ директор Івано-Франківського відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» Руслан Панасюк, виконавчий директор регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук.

«Сьогоднішні зміни відбуваються для збільшення можливостей та розвитку ОТГ. Владу буде передано громадам. За об’єднаними територіальними громадами майбутнє. Утворення цих громад необхідне лише тоді коли є добровільність. Об’єднання громад веде до відродження села та всієї економіки», - наголосив у своєму виступі Валерій Крецул.

Організатори заходу пояснили присутнім, які переваги отримають територіальні громади в результаті об’єднання, окреслили питання їх фінансової самостійності, надання їм державної допомоги, розповіли про можливості відкриття ЦНАПів, опорних шкіл. На засіданні також були презентовані досягнення бюджетної децентралізації.

Про роботу Печеніжинської, Старобогорочанської, Верхнянської об’єднаних територіальних громад, їх досягнення, позитивний досвід  розповіли голови цих новостворених об’єднань.

На завершення семінару-форуму  Валерій Крецул зазначив, що сьогоднішнє засідання є надзвичайно важливим заходом, який дозволяє почути існуючі проблеми, та окреслив завдання щодо якісної роботи у напрямку впровадження реформи децентралізації на Прикарпатті.

Додамо, що цей захід відбувся у рамках програми «U-Lead з Європою» та з метою активізації роботи щодо добровільного об’єднання територіальних громад, популяризації досягнень перших трьох створених в області об’єднаних територіальних громад.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 квітня 2017, 18:00
невже небояться гончарук і крецул що згадають про віру крецула в КОЛОРАДНУ СТРІЧКУ і в РЕГІВ навіть фотографії показували ГЕТЬ СТРАХ ВТРАТИЛИ
Відповісти

, 10 квітня 2017, 18:50
Ніякого страху в нас немає, страх від нас якраз у всяких прохіндєєв, які тільки тут у жовтій пресі можуть себе проявити, а ми як працювали так і будемо працювати, якби хто тут не гавкав чи скавулів. Дивіться що роблять зараз місцеві можновладці- злодюжки прикриваючись патріотичними гаслами чи лозунгами, тратячи тільки офіційно 5 млн. гривень на піар.
Відповісти

, 10 квітня 2017, 20:08
це той з ленточкою
Відповісти

, 10 квітня 2017, 22:28
А коли ж цев Тисменицькому районі відбудуться вибори в ОТГ ? Голови рад бояться втратити м'яке крісло. Ліквідувати такий район, а то всюди об'єднання, а там саботаж...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: