В Івано-Франківську відновився судовий процес над чиновником-корупціонером Зіновієм Жовніром (фото)

Сьогодні, 10 квітня, в Івано-Франківському міському суді відбувся розгляд справи Зіновія Жовніра – начальника регіонального відділення Фонду державного майна України в Івано-Франківській області.

Засідання у справі Жовніра кількаразово відкладали з різних причин. У головуючого судді, Володимира Поповича, який вів справу закінчились повноваження. Тепер справу веде суддя Кишакевич Лев Юрійович. Він прийняв рішення розглядати справу із самого початку. Про це повідомляє МІСТО.

Жовнір заявив, що у  межах звинувачення вину визнає та погодився давати свідчення.

“Я точно все не пам’ятаю. Влітку до мене підійшов Коцюк, щоб допомогти Болоцькому вирішити питання щодо ДП “Коломийська паперова фабрика”. Я сказав, що цей об’єкт у підпорядкуванні Києва, але пообіцяв допомогти. Я написав лист у Фонд держмайна України, щоб продати її за зниженою ціною. Вони мене питали про винагороду, яку би я хотів отримати. Але я б не хотів про це розповідати. Я жалію. Мені встидно, що я старий і опустився до такого”, – розповів Жовнір.

Обвинувачений зазначив, що вказав суму винагороди 20 тисяч доларів. Суддя оголосив відкладення справи у зв’язку з розглядом іншого провадження за участі судді на 15 травня о 13:00 год.

Нагадаємо, Зіновій Жовнір обвинувачується у зловживанні впливом за сприяння в заниженні вартості приміщень ДП “Коломийська паперова фабрика”. Проте спочатку Жовніра звинувачували в одержанні частини неправомірної вигоди у 20 тисяч доларів. Згодом обвинувачення пом’якшили.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: