Діти у безпеці: В Івано-Франківську облаштують піднятий перехід біля ЗОШ №19 (фото)

Розпочалися роботи з облаштування піднятого пішохідного переходу навпроти центрального виходу зі школи №19 (вул. Хоткевича, 56). Такий крок допоможе систематизувати доволі насичений рух автотранспорту та забезпечити безпеку пішоходів.

Проектно-кошторисна документація була розроблена Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою наприкінці минулого року. Слід зауважити, що з міського бюджету на цей об'єкт не буде витрачено жодної гривні, оскільки міська рада здобула перемогу у спільному проекті ПРООН та Європейського Союзу "Доступний Івано-Франківськ". Відтак, будівництво об'єкту здійснюється в рамках програми доступності для людей з особливими потребами.

Як повідомлялося раніше, пряма і широка ділянка вулиці Хоткевича в районі школи №19 була потенційно небезпечною для пішоходів, а особливо дітей. Часто на цій ділянці траплялися ДТП, зокрема минулого року тут постраждав школяр. Після облаштування піднятого пішохідного переходу, усі водії, минаючи школу, змушені будуть скидати швидкість до 10-15 км/год. Це дозволить мінімізувати ризики виникнення небезпечних ситуацій, в яких можуть постраждати діти.

Нагадаємо, що це далеко не перший подібний об'єкт вуличної інфраструктури в Івано-Франківську. А для європейських міст практика будівництва таких переходів, як і острівців безпеки, є буденною справою, і приносить відчутні результати у боротьбі за зниження рівня аварійності та підвищення безпеки на дорогах.

 

Діти у безпеці: триває облаштування піднятого переходу біля ЗОШ №19

 

Діти у безпеці: триває облаштування піднятого переходу біля ЗОШ №19

 

Діти у безпеці: триває облаштування піднятого переходу біля ЗОШ №19

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: