Олег Гончарук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні (фото)

Відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні Мартіном Хаґстрьомом. Участь у заході також взяли заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк і заступник начальника управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА Олександр Зрайко.

Вітаючи гостей, Олег Гончарук насамперед висловив співчуття дружньому шведському народу, родинам загиблих і постраждалих від терористичного акту, який трапився 7 квітня у столиці Швеції Стокгольмі. Опісля очільник області розповів гостям про досягнення та перспективи нашого краю.

«Івано-Франківська обласна державна адміністрація в рамках «Єврокарпатської ініціативи» динамічно рухається у напрямку співпраці з різним країнами щодо презентації потенціалу області задля залучення інвестиційного ресурсу та пожвавлення товарообігу, – зазначив Олег Гончарук. – Приємно констатувати, що наша область має хороший досвід співпраці й з вашою країною.  Зокрема, у 2010 році в Івано-Франківську було створено ТОВ «Електролюкс Україна», продукція якого продається як в Україні, так і на європейських ринках».

Також очільник області додав, що Прикарпаття готове до впровадження найрізноманітніших перспективних проектів. Керівництво облдержадміністрації максимально сприятиме, допомагатиме та підтримуватиме усіх, хто готовий вкладати кошти у розвиток економіки Івано-Франківщини.

Водночас Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Хаґстрьом подякував посадовцям за теплий прийом і висловив слова підтримки українцям щодо ситуації на Сході Україні. Також посадовець поділився приємними враженнями від міста, його охайності та краси. Мартін Хаґстрьом висловив думку, що безумовно Івано-Франківщина є надзвичайно привабливою для туристів.

Посол розповів про енергоефективні заходи, якими вони займаються. Зокрема, він зазначив, що Івано-Франківськ – це одне з найбільших їхніх міст-партнерів. Тільки за останні роки на реалізацію енергоефективних заходів в області було залучено більше 5 мільйонів євро.

Ще одним напрямком, про який розмовляли посадовці, було питання децентралізації. Зокрема, Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні розповів про проект, який оперує 35-ти мільйонами євро. Посадовець наголосив на тому, що Старобогородчанська об’єднана територіальна громада є однією з 24 пілотних, де вони будуть надавати підтримку ЦНАПу.

 


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: