Івано-Франківщини використає досвід Німеччини у сфері сприяння становленню і розвитку громадянського суспільства (фото)

У рамках виконання Регіональної цільової програми розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки, у конференц-залі готелю «Надія» розпочав свою роботу дводенний навчально-практичний семінар «Сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства.

Взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади». Захід організований Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій за підтримки і сприяння Фонду Ганса Зайделя та спільно з управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Участь у заході взяли керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, керівник проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдові і Румунії Даніель Зайберлінг, представники облради, а також працівники обласних та районних держадміністрацій і міських рад, які відповідають за реалізацію державної політики у сфері сприяння становленню і розвитку громадянського суспільства та налагодження зв’язків з громадськістю, керівники громадських організацій.

Перед початком семінару до учасників заходу звернувся Роман Маланій, який подякував німецьким партнерам за підтримку зусиль щодо налагодження діалогу між владою та громадськістю і побажав усім учасникам семінару плідної праці та хороших результатів.

«Ми знаємо про наявність у Федеративній Республіці Німеччині, зокрема, у Землі Баварії, колосального досвіду успішної взаємодії громадських формувань з державою і місцевим самоврядуванням. Тому прагнемо перейняти ці навики та поширити їх через реалізацію проектів міжнародної технічної допомоги, – зазначив посадовець. – Ми щиро вдячні за всі ініціативи, які у минули роки підтримувалися Фондом Ганса Зайделя, зокрема, щодо питань активізації участі громадян у розвитку місцевого самоврядування та покращення пожежної безпеки у громадах шляхом утворення добровільних пожежних команд».

Роман Маланій акцентував увагу на тому, що насамперед облдержадміністрація зацікавлена у налагодженні ефективної взаємодії між місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та інститутами громадянського суспільства, що базуються на партнерстві, взаємній зацікавленості у досягненні спільних цілей і спрямована на демократизацію державного управління та суспільного життя нашого краю.

За словами Даніеля Зайберлінга, як показує німецький і європейський досвід, для того щоб успішно провести такі масштабні реформи, як децентралізація, потрібно щоб громадянське суспільство і місцеве самоврядування розвивалися та працювали разом. Саме така співпраця дасть свої результати. Тому, для досягнення успіху, потрібно проводити аналогічні семінари, які сприятимуть цій співпраці. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 25 квітня 2017, 9:32
Що ж саме відбулося в Україні з 2014 по 2017 роки в рамках реформи з децентралізації: http://despro.org.ua/news/detail.php? bitrix_include_areas=N&ID=1797
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: