У Галицькому районі відбулася зустріч щодо реалізації реформи децентралізації (фото)

10 квітня в залі засідань Галицької районної ради відбулася інформаційна зустріч щодо впровадження реформи децентралізації за участю представників облдержадміністрації, Центру розвитку місцевого самоврядування та регіонального відділення Асоціації міст України в Івано-Франківській області.

Заступник голови облдержадміністрації Валерій Крецул нагадав присутнім про європейський досвід децентралізації та розповів про впровадження адміністративно-територіальної  реформи на Прикарпатті.

Директор Центру розвитку місцевого самоврядування області Руслан Панасюк відзначив позитивну динаміку в створенні ОТГ в області та окреслив перспективи створення Галицької об’єднаної територіальної громади.

«Треба бути реалістами. На всіх чекає час непростої і дуже клопіткої роботи. Лише постійною працею, в команді, за підтримки спеціалістів райдержадміністрації, експертів нам вдасться досягти успіху. Для цього потрібно проявити сміливість, наполегливість і відповідальність», - підсумував свій виступ директор Центру розвитку місцевого самоврядування.

На зустрічі також йшлося про бюджетну децентралізацію, впровадження реформи в галузі освіти, культури, медицини. Присутні мали можливість отримати вичерпні відповіді на запитання.

Голова райдержадміністрації Микола Попович висловив сподівання, що сьогоднішня інформаційна зустріч пришвидшить процес добровільного об’єднання громад, оскільки процес  децентралізації є незворотнім.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 квітня 2017, 16:57
зараз буде розпродаж української землі то отож куплю 1000 гектарів запрошу до себе африканців мусульман побудую богато мічетів та міноретів а греко-католиків з моеї землі копну під сраку, нехай панують у Евро Союзі- мають безвіз.
Відповісти

, 11 квітня 2017, 17:33
В Польше вспыхнули протесты из-за тысяч украинских мигрантов Жители, оставшиеся без работы, требуют от официальной Варшавы изменить трудовое законодательство.Они бегут с Украины в поисках новой земли обетованной. Где в отличие от родной Незалежной зарплата не нищенская, а условия жизни — европейские. Да и от мобилизации можно укрыться. "Я думаю, что поляки только сейчас осознают, что произошло. По разным оценкам, число украинцев в Польше от полутора до двух миллионов человек", — говорит Томаш Янковский. Заробитчане — это, проще говоря, трудовые мигранты. Только вот сами поляки их тут вовсе не ждут. Волна антиукраинских митингов девятым валом накрыла польские города — от Варшавы до Вроцлава..
Відповісти

, 11 квітня 2017, 19:09
Українці масово захотіли стати поляками Люди шукають собі батьківщину. Та, що вважалася нею дотепер, не виправдовує сподівань.
Відповісти

, 11 квітня 2017, 19:30
До чого ця влада людей довела! Щоб виїзджали із рідної домівки щоб на хліб заробити.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: