Тіллерсон: поки РФ не виведе війська з Донбасу, відносини з США не покращаться

Поки не буде досягнутий повний прогрес по виконанню Мінських угод, ситуація з Україною залишається перешкодою для поліпшення відносин між США і Росією.

Результат пошуку зображень за запитом "тиллерсон"

 

Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон за підсумками зустрічі з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим і президентом РФ Володимиром Путіним.

"Щодо Мінських угод, ми обговорили їх важливість. Росія може досягти прогресу в реалізації угод шляхом деескалації насильства та вжиття заходів для виведення сепаратистських озброєних сил і важкого озброєння, щоб спостерігачі ОБСЄ могли виконувати свою роль", - повідомив він.

"Поки не буде досягнутий повний прогрес по виконанню Мінських угод, ситуація з Україною залишається перешкодою для поліпшення відносин між США і Росією", - підкреслив держсекретар США.

Як повідомлялося, після зустрічі Путіна з Тіллерсоном, яка тривала близько двох годин, президент РФ заявив російському телебаченню: "Можна сказати, що рівень довіри на робочому рівні, особливо в тому, що стосується військових справ. Він не покращився, а, швидше за все, погіршився ".Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 квітня 2017, 20:36
Уніати конкретно сіли на сраку,за три роки країна набала боргів,олігархи родяться за бюджетні кошти як кролі,пересічні уніти ходять до костелів вдягнуті у европєйські вживаних речах голодні , злі як скажені собаки.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: