Німецькі лікарі зробили заяву щодо здоров'я Насірова

У Німеччині спростували заяву Державного управління справами "Феофанії" про перевірку правильності діагнозу Романа Насірова. Лікарі клініки Фрайбурга кажуть, що навіть не оглядали його взагалі.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на прес-службу Університетського кардіологічного центру у Фрайбурзі.

"Центр серця при Університетській клініці Фрайбурга ніколи не ставив діагноз щодо стану здоров'я Романа Насірова. Цього пацієнта ніколи особисто не оглядав жоден лікар Центру серця", – йдеться у заяві лікарів.

Раніше у "Феофанії" повідомили, що вислали до Німеччини історію хвороби одного пацієнта і попросили підтвердити обґрунтованість обраного методу лікування.

Чи справді йдеться в документах з історії хвороби про дані Романа Насірова – ми не знаємо,
– додали у німецькій клініці.

У ДУС "Феофанія" відмовилися коментувати обставини співпраці з лікарями із Фрайбурга, зазначивши, що фахівці, які відповідають за справу Насірова, зайняті.

Нагадаємо, раніше Комісія Мінохорони України заявила, що розпочала перевірку клінічної лікарні Державного управління справами "Феофанія" задля того, щоб підтвердити діагнози, поставлені відстороненому голові ДФС Роману Насірову.

До слова, Роман Насіров закликав САП і НАБУ якомога швидше закрити справу проти нього.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 17 квітня 2017, 19:14
Так і пані Юлю Катапельман у Лукьянівському СІЗО ниякі німці ії не оглядали.Ну і що?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: