Відбувся перший тур засідання комісії з призначення премії імені Василя Стефаника у галузі літератури

На розгляд комісії було представлено книги 14 прикарпатських авторів у чотирьох номінаціях. Шляхом відкритого голосування до другого туру конкурсу допущено 11 творчих робіт десятьох авторів.

На премію імені В. Стефаника у номінації «Поезія» претендуватимуть Мирослав Попадюк із роботою «Зоряна паморозь» та  Леся Шмигельська з двома книгами «ПроСвіт» та «Осанна осені». 

У номінації «Документалістика і науково-критична література» до другого туру пройшла спільна наукова робота Лесі Романюк та Мирона Черепанина «Музичне і театральне життя Станиславова (друга половина ХІХ – перша половина ХХ ст.)» та доробок  Мирослава Габорака «Назви гір і полонин Івано-Франківщини (Етимологічний словник-довідник) (українознавство)».

У номінації «Проза» на здобуття премії претендуватимуть відразу четверо авторів: Дмитро Захарук («Осінні проліски» та «75. Вибране до ювілею») Роман Дронюк («Падиволос») Олег Павлів («Страчене кохання») та  Даніела Андруш («Синглет Хігса»).

У номінація «Твори або роботи, що популяризують творчість Василя Стефаника і написані письменниками, котрі проживають за межами області» за перемогу боротиметься Ярема Гоян  – книжка «Воскресіння Сонця».

Книжку Вікторії Плахти, Наталії Димніч – «Незламний воїн Христовий: літературно-документальне видання» рекомендовано на висунення обласної премії імені Патріарха Володимира Романюката імені Митрополита Андрея Шептицького, оскільки, на переконання членів комісії, це більше твір духовної літератури, аніж художньої.

Зазначимо, що друге засідання комісії з призначення премії імені Василя Стефаника в галузі літератури заплановано провести 25 квітня.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: