Найдавніша прикарпатська броварня випустить спеціальне пиво до року Японії в Україні (фото+відео)

2017 рік оголошено роком Японії в Україні. Така ініціатива направлена на укріплення відносин між державами та зміцнення стосунків у економічному та політичному секторі. З нагоди проведення року Японії в Україні Калуська броварня спеціально зварила унікальний сорт пива – «Експортоване до Токіо».

Про це стало відомо під час проведення прес-конференції в ІА «Укрінформ» на якій були присутні Юрій Стець – міністр інформаційної політики України; Шігекі Сумі – Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні; Такаші Хірано – Аташе посольства Японії в Україні; Марина Соботюк – завідувач Сектору медійних комунікацій та взаємодії із ЗМІ Міністерства інформаційної політики України, – пишуть Версії.

Під час презентації кампанії Посольства Японії в Україні «2500 сакур» та плану заходів на найближчий місяць повідомив Шігекі Сумі, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні повідомив також і про виробництво на одному із найстаріших пивоварних підприємств України – пивзаводі «Калуський бровар», спеціально звареного ексклюзивного сорту пива – «Експортоване до Токіо» («Do Tokio»).

«Один український бровар, який підтримав проведення року Японії в Україні планує запускати виробництво пива присвячене року Японії в Україні. Запуск буде здійснений до настання літа. Влітку в Україні буває досить спекотно, тому очікуйте на дуже гарне пиво», – анонсував випуск оригінального пива на Калуській броварні Посол Шігекі Сумі.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: