Агресивний, дружина – акторка і замок на Рубльовці: як втікач Курченко влаштувався у Москві (фото)

Журналісти з’ясували, як облаштувався і чим займається у Москві український олігарх-втікач Сергій Курченко.

Як пише видання The Insider, Курченко у Москві живе в величезному будинку вартістю приблизно 35 мільйонів доларів в районі Жуковка, але при цьому не платить зарплату своїм охоронцям та водіям.

Колишні працівники компанії Курченка "Газнефть сервіс" жаліються, що український олігарх не виплатив їм зарплати.

Працювати у Курченка було моторошно. Він розмовляє сам з собою, агресивний. Від нього нерідко можна почути: "Цього я закопаю... На цього нацькую ФСБ...,
– згадує один із колишніх працівників.

Зараз Курченко знову набирає водіїв. Видання зазначає, що наприкінці грудня 2016 року Курченко потрапив в аварію, фото з якої публікували у ЗМІ.

Крім охорони, на випадок замаху Курченко постійно возить з собою лікаря-реаніматолога. У нього в штаті кілька реаніматологів, які працюють позмінно: один завжди поруч з ним... Путіна так не охороняють,
– розповів один зі співрозмовників видання.

Водії колишнього українського олігарха розповіли, що той живе на Рубльовці, в Жуківці XXI. Його будинок в самому центрі елітного селища.

На сайті агентства нерухомості "Слов'янський двір" вказана вартість особняка – 35 мільйонів доларів. Для порівняння, цей особняк майже вдесятеро дорожчий від особняка дочки Путіна – Катерини Тихонової.

У цьому палаці в Курченка є дегустаційна і винний льох, вітальня з каміном, музична вітальня, парадна кухня-їдальня і кухарська кухня, гараж на 4 машини і басейн із зоною спа та тренажерними залами, 5 спалень, 6 ванних кімнат і кілька ліфтів.

За даними видання, дружиною українського олігарха-втікача є акторка російського театру Олена Римаренко, яка йому вже народила одну дитину і зараз чекає на другу.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 квітня 2017, 1:53
Олена Римаренко,так дружина теж рагуліха
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: