Роботи прикарпатських журналістів претендують на премію імені Богдана Бойка (фото)

Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічника та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання комісії з обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики.

Співголова комісії Ігор Пасічняк підкреслив, що цьогоріч збільшено розмір премій в галузі журналістики. Зокрема, в номінації «За кращий твір на телебаченні та у сфері радіомовлення» премія становить 12 000 грн. та в номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях» - 10 000 гривень.

На нараді були представлені матеріали 14-ти претендентів на здобуття цієї премії. В номінації «За кращий твір на телебаченні та у сфері радіомовлення» надійшли теле- та  радіопрограми,  фільми журналістів і творчих колективів ОТБ «Галичина», ТРК «РАІ», ТРК «Надвірна», ОДТРК «Карпати» та обласної організації Національної спілки журналістів України.

У номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях» - роботи кореспондентів та власкорів газет «Галичина», «Репортер», «Верховинські вісті», «Голос Опілля», «Слово народу» та «Край».

Зауважимо, що до наступного туру конкурсу були допущені усі подані на розгляд комісії творчі доробки претендентів на найвищу відзнаку у галузі журналістики на Прикарпатті та визначені рецензенти робіт.

Додамо, підсумкове засідання комісії заплановано провести 11 травня цього року, де будуть розглянуті рецензії робіт на здобуття премії імені Богдана Бойка та визначені переможці цьогорічного конкурсу.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар




Останні новини з категорії Суспільство: