Олег Гончарук взяв участь у селекторній нараді з питань впровадження відшкодування вартості лікарських засобів

Сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулася селекторна нарада з питань впровадження відшкодування вартості лікарських засобів.

Участь у її роботі взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, заступник Івано-Франківського міського голови Олександр Левицький, керівники департаментів охорони здоров’я ОДА та виконавчого комітету міської ради.

Під час наради йшлося про забезпечення посадовцями місцевих органів виконавчої влади  своєчасних розрахунків із аптечними мережами за урядовою програмою «Доступні ліки», яка передбачає виділення безкоштовних ліків від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Володимир Гройсман зазначив, що урядова програма діятиме і цього, і у наступних роках. Тому процес взаєморозрахунків повинен бути якісним, а доступність програми забезпечена.

«Сьогодні у нас є уся нормативна база, кошти для того, щоб людей, які потребують постійного лікування, забезпечити необхідними ліками для якісного лікування хвороб. На місцях важливо надати необхідну інформацію і забезпечити доступність цієї програми", - підкреслив Прем’єр-міністр.

Варто додати, що цьогоріч на реалізацію програми Уряд передбачив 500 млн грн. В області на закупівлю ліків спрямують 17,7 млн грн.  


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 квітня 2017, 6:39
Кому вигідна ця програма?В списку ліки які давно не популярні та не призначаються лікарями. Де ноліпрел,діабетон,глюковаш та інші необхідні ліки.Знову халепа та популізм.
Відповісти

, 14 квітня 2017, 8:07
І ті не дають! Тільки говорять!тось ще стане міліонером в Україні за доступні ліки.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: