Прикарпаття відвідала найбагатша жінка Польщі Домініка Кульчик (фото)

Сьогодні в приміщенні Івано-Франківської торгово-промислової палати відбулася зустріч представниць бізнесу Прикарпаття із Домінікою Кульчик, яку офіційно визнано найбагатшою жінкою Польщі.

Почесними гостями заходу були голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, його перший заступник Марія Савка, народний депутат України Анатолій Матвієнко з дружиною Ольгою.

Розпочала захід віце-президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Людмила Гончарук, яка відзначила, що жінки нашої області є рушійною силою у всіх починаннях.

«Сьогодні особливий форум, адже нашим гостем стала меценат, благодійниця, справді ділова та надзвичайно чудова жінка пані Домініка Кульчик. Її надбання у культурі, мистецтві, освіті, спорті, екології та іншому не можуть залишити байдужими нікого», – відзначила Людмила Гончарук.

Своєю чергою Олег Гончарук відзначив хороші відносини Івано-Франківщини зі знаною у Європі родиною Януша Кульчика, яка докладає максимум зусиль до реалізації значної кількості доброчинних та інвестиційних проектів.

«Ми цінуємо те, що Ви робите для зміцнення наших добросусідських відносин. Зокрема, висловлюємо вдячність за сприяння у відновленні релігійної споруди у селі Михальче Городенківського району, – додав очільник області. – Переконаний, що сьогоднішня зустріч з успішними і діловим жінками Прикарпаття переросте у продовження тих добрих справ, які Ви реалізовуєте у культурно-духовному, інвестиційному та освітньому житті».

Опісля до слухачів звернулася Домініка Кульчик, яка розповіла присутнім про особливу любов до України, яку свого часу привив до неї її батько. Також вона поділилася власним успішним досвідом, розповіла про можливі напрямки співпраці, підтримку жінок та майбутні проекти.

Варто зазначити, що у рамках зустрічі відбулася презентація відеоролику про Майдан та військові дії в Україні.

Принагідно додамо, що сьогодні на закупівлю автомобіля для паліативної допомоги передадуть 100 тисяч гривень від Фонду Домініки Кульчик.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: