Українцям радять не їхати в популярну туристичну країну

Міністерство закордонних справ радить громадянам України не їхати найближчим часом у Єгипет.

Відповідні рекомендації з'явились на сайті відомства ввечері у четвер.

У МЗС нагадали, що 10 квітня влада Єгипту на три місяці запровадила в країні надзвичайний стан.

Саме тому українцям наполегливо рекомендують переглянути свої плани щодо відпочинку у Єгипті в цей період та, "по можливості, утриматися без нагальної необхідності від поїздок до цієї держави, у тому числі з туристичною метою".

Тим, хто вже перебуває у Єгипті в МЗС радять дотримуватись кількох важливих правил:

- категорично не рекомендується відвідувати північну та центральну частині Синайського півострова, а також у пустельні райони на захід від Нілу;

- бути пильними при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, в тому числі під час поїздок Каїром, дельтою Нілу та популярними туристичними місцями в цьому районів й на узбережжі Червоного моря.

Підвищену уважність рекомендуємо виявляти під час святкування в Єгипті релігійних (у т.ч. християнських) свят, та по можливості утримуватися від відвідування релігійних святинь,
– радять у МЗС.

Нагадаємо, в Єгипті привели в бойову готовність війська через теракти, що стались напередодні.

9 квітня у християнських святинях країни пролунала серія вибухів, внаслідок яких загинуло майже півсотні людей. Відповідальність за теракти вже взяли на себе бойовики так званої "Ісламської держави".Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: