Голова Верховинської РДА разом з молоддю висаджував ліс

Днями голова Верховинської РДА Олег Лютий взяв участь у щорічній екологічній акції під назвою «Ліс у твоїх руках». Цього разу захід проходив у селі Барвінків Верховинського району .

Акція проводилася за ініціативи державного підприємства «Гринявське лісове господарство» на території Устеріківського лісництва. До неї долучилися старшокласники Верхньоясенівської, Устеріківської та Білоберізької загальноосвітніх шкіл.

Мета таких акцій – привернення уваги учнівської молоді і громадськості до відтворення лісових насаджень та покращення ситуації в екосистемах Карпат.

Відновлення лісових культур відбувалося перш за все за рахунок основних лісоутворюючих порід, а саме: ялиці, ялини, модрини і бука. Під час акції було висаджено близько 3600 саджанців.

Голова райдержадміністрації, спілкуючись з молоддю та працівниками лісової галузі, акцентував, що до таких акцій потрібно залучати якомога більше школярів і молодих людей. Адже ліси – це природне багатство нашої держави.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: