Передвеликодня допомога від Тисмениччини військовим на сході України (фото)

З ініціативи громадської організації Спілка учасників АТО у Тисменицькому районі за підтримки Тисменицької райдержадміністрації, Тисменицької районної ради та управління агропромислового розвитку РДА, зокрема, у Тисменицькому районі проведено передвеликодню благодійну акцію, в ході якої організовано святкові набори для військових у зоні проведення атитерористичної операції.

Гуманітарну допомогу, а це – Великодні паски, яйця та ковбасні вироби, продукти, випічка і солодощі, – доставлять своїм бойовим побратимам, серед яких і вісім мешканців Тисмениччини, ті, котрі ще декілька місяців тому несли службу в «гарячих» точках українсько-російського протистояння на Донбасі. 

Серед волонтерів – голова ГО Спілки учасників АТО у Тисменицькому районі Іван Стефанів. Він висловлює щиру подяку очільникам Тисменицького району: голові РДА Івану Семанюку, голові районної ради Романову Крутому, іншим керівникам районної виконавчої влади, які долучилися до організації та проведення збору допомоги, керівникам підприємств, приватним підприємцям, релігійним організаціям, парафіянам церков і небайдужим громадянам.

Серед підприємств та підприємців, які відгукнулися допомогти українським військовим: ТзОВ «Черніївське» (керівник Галина Горбей) із с. Черніїв, Філія «Авангард» ПАТ Агрохолдинг «Авангард» (Дмитро Романюк), приватні підприємці: Фицик І.В. із Тисмениці, Ковальчук М.П. «Вам смачно з нами» із Лисця, Віра Ганчак із Радчі, Анатолій Рибак із Ямниці, Олександр Стасюк із Єзуполя.

У далеку дорогу в зону протистояння Іван Стефанів та його заступник по спілці Любомир Збіглей вирушили після священничого благословення. Подаровані отцем Русланом Андрусяком із церкви Святого Миколая міста Тисмениця іконки оберігатимуть волонтерів у дорозі, а українських захисників – у зоні проведення АТО.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: