Напередодні Великодніх свят Людмила Гончарук з подарунками відвідала заклади соціальної сфери (фото)

Традиційно, напередодні Великодніх свят заклади соціальної сфери отримали подарунки від Благодійного фонду Людмили Гончарук. Зокрема, благодійниця побувала у Івано-Франківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей , Івано-Франківській обласній лікарні допомоги невиліковно хворим «Хоспіс»,Містечку милосердя Святого Миколая.

Відвідуючи Містечко милосердя Святого Миколая, окрім великодніх пасок та солодких подарунків, Людмила Гончарук передала жителям закладу продукти харчування та підгузники.

Принагідно відзначимо, що Благодійний фонд Людмили Гончарук уже понад два роки опікується вказаними установами та систематично надає допомогу у вирішенні найбільш проблемних питань. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 14 квітня 2017, 18:47
Такі справи треба робити тихо.Тоді це від душі. А це-це піар. Причому дешевий.
Відповісти

, 14 квітня 2017, 20:53
Піар то ці коментарі пані. Якби ви самі щось подібне робили не писали б так. Для вас піар а для інших інформація і заклик добро робити то кожен вже по собі судить
Відповісти

, 14 квітня 2017, 18:57
100%
Відповісти

, 14 квітня 2017, 20:34
100%- це то шо цей фонд працює круглорічно
Відповісти

, 14 квітня 2017, 19:36
Вона молодець симпатична жiночка!А вам хто не дає допомагати iншим "тихо від душі"?
Відповісти

, 14 квітня 2017, 20:44
Піар то ці коментарі пані. Якби ви самі щось подібне робили не писали б так. Для вас піар а для інших інформація і заклик добро робити то кожен вже по собі судить
Відповісти

, 14 квітня 2017, 20:53
То як ці ,,благодійники ,,крадуть в ода то можна було фурами паски гнати!Тільки на фортифікаційних спорудах вкрали 5 000 000 млн.грн.,а не піаритись на пару коробках печива та декількох пасках!
Відповісти

, 14 квітня 2017, 21:45
Пані шоб когось оповідати треба самій приклад показати а не у страстну п'ятницю вказувати кому й кілько тре робити бо якось у вас сі не сходе
Відповісти

, 15 квітня 2017, 8:40
Бог високо все бачить! Бачить бідного і багатого, перед ним всі рівні! А вихвалятися при людно не треба.Якщо вона хоче допомогти знедолиним людям, то треба допомогти, і не дивитися, та вихвалятися, яка вона мудра.Це гірше, чим би нічого не робила.Сьогодні ти хтось, себе високо носиш, а подумай, що завтра ти звичайна людина, А просто ніхто, і можливо і тобі треба буде допомога від людей.Пам"ятай!
Відповісти

, 15 квітня 2017, 10:27
гарна справа та гарний приклад для всіх.Молодець
Відповісти

, 15 квітня 2017, 14:32
Справа то гарна, якщо благодійність із своїх кровно зароблених грошей! А якщо кошти із бюджету, то не дуже гарно?Якщо б кожний підприємець у нас на передодні Великодня дав 100 грн., це для нього ніщо, а всі нужденні були б зебезпечені св"ятковими наборами і були б щасливі і вдячні їм! А піару нам не треба! Давайте будемо скромнішими і щедрішими!
Відповісти