В облдержадміністрації обговорили можливість співпраці з польсько-німецькою компанією FALUBAZ щодо переробки твердих побутових відходів (фото)

В облдержадміністрації під головуванням Олега Гончарука відбулася робоча зустріч з представниками польсько-німецької компанії FALUBAZ щодо можливої співпраці з питань переробки, спалювання та утилізації твердих побутових відходів. Участь у засіданні взяли народний депутат України Анатолій Матвієнко та Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Голова облдержадміністрації наголосив, що на даному етапі питання з врегулювання ситуації зі сміттям на Прикарпатті посідає важливе місце.

«Всі ми розуміємо необхідність правильної та своєчасної переробки сміття. Саме тому активно працюємо в цьому напрямку, шукаючи партнерів, які б могли надати нам кваліфіковану допомогу», – зазначив очільник області.

Своєю чергою, Анатолій Матвієнко розповів про переваги, які отримає область після того, як вирішиться питання утилізації та переробки твердих побутових відходів.

«Оскільки Івано-Франківщина – це туристичний край, то нам потрібно задуматися над його привабливістю. Адже немає нічого приємнішого, як чисті узбіччя та можливість відпочити у чудовому місці. Саме для того, щоб це реалізувати, ми прагнемо мати новий сучасний завод з передовим обладнанням для переробки сміття»,  – зауважив народний депутат України.

Зазначимо, що надалі представники Івано-Франківщини будуть детально вивчати та опрацьовувати надані пропозиції іноземних представників.


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 16 квітня 2017, 1:06
Экономика Украины может потерять доход в размере 2 млрд долларов Осуществление проекта "Северный поток-2" может привести украинскую экономику к коллапсу. Об этом заявил посланник Государственного департамента США по вопросам мировой энергетики Амос Хохштайн, передает EuaActiv.
Відповісти

, 16 квітня 2017, 1:13
Сміття це майбутне української єкономіки.Придивіться на обличчя цих "бізнесменів",як з христа зняті.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: