У Калуші взяли на дослідження проби води з Домбровського кар’єру

Відповідно до звернення мешканців міста Калуша до міської влади у формі електронної петиції (від 28 листопада 2016 року №30-п), яка набрала необхідну кількість підписів, з питанням визначення придатності для купання розсолів Домбровського кар’єру та інших технологічних водойм колишнього калійно-магнієвого виробництва, а також про наявність чи відсутність лікувальних властивостей цих розсолів на організм людини.

У Програмі охорони навколишнього природного середовища  м. Калуша до 2020 року, затвердженої рішенням міської ради від 30.06.2016 року №333 (із внесеними змінами від 30.03.2017 року №802), передбачено виконання заходу «Визначення концентрацій забруднюючих речовин у пробах рідкої фази Домбровського кар’єру та хвостосховищ ДП "Калійний завод" ВАТ "Оріана"» за кошти міського бюджету в сумі 30 тис. грн. Для виконання даного заходу управлінням будівництва та розвитку інфраструктури міської ради укладається договір з Науково-дослідною установою «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» (м. Харків).

13 квітня 2017 року заступником директора ДП «Науково-дослідний інститут галургії» Садовим Ю.В. з асистентом Барничом В.В., в присутності представників управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради здійснено відбір проб рідкої фази у Домбровському кар’єрі, шламонакоплювачі та хвостосховищі № 2 та відправляються в м. Харків для проведення лабораторних досліджень Науково-дослідною установою і надання висновку про вміст шкідливих речовин для здоров’я людини.

Результати проведеного аналізу буде опубліковано у місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Калуської міської ради.

За матеріалами Калуської міської радиЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: